Na tym forum można dyskutować o naturalnych metodach wspomagania leczenia wszelkiego rodzaju schorzeń i przypadłości, łącznie z rakiem czy AIDS.
Rejestracja / Register  Zaloguj / Login  Galeria  Czat  Mapa Google  
Szukaj Użytkownicy 

Portal partnerski: Dołącz do Vivy, ratuj zwierzęta, promuj wegetarianizm - nie zwlekaj!

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
proszę o pomoc
Autor Wiadomość
tomakin
Administrator

Wysłany: 2012-07-02, 22:33    

znowu słowotok

ależ oczywiście, że krew odzwierciedla. Nie zawsze i nie dokładnie, ale taka jest reguła, co potwierdzają rozliczne badania - np badające poziom we krwi osób z amalgamatami albo osób jedzących ryby. Oczywiście szarlatani twierdzą, że jest odwrotnie, bo inaczej nie mogliby swoim ofiarom wmówić, że to rtęć - więc wmawiają ludziom, że ich problem wynik z rtęci, a w badaniach nic nie wyjdzie - i naiwni w to wierzą.

Reszty nawet nie chce mi się komentować.

http://zdrowiej.vegie.pl/viewtopic.php?t=5093

prostix

Wysłany: 2012-07-02, 22:36    

tomakin: a jaki miałby cel Cutler we wmawianiu ludziom, że ich problemy są przez rtęć? Przecież on na tym nic nie zarabia. No i dlaczego książka Cutlera została uznana za peer-reviewed, skoro to taki szarlatan?

jinx.pl

Wysłany: 2012-07-03, 19:08    

tomakin napisał/a:

ależ oczywiście, że krew odzwierciedla.
.

TOKSYKOLOGIA, Elsevier, 2007r:
http://www.sciencedirect....300483X07001096
Cytat:
Przy niedawnej ekspozycji na rtęć, zbadanie poziomów rtęci w krwi i moczu może być użyteczne diagnostycznie i w celu obliczenia właściwej dawki (Clarkson 2002; Risher i Dewoskin, 1999; Risher i Amler, 2005). Jednakże przy ekspozycji przeszłej, przewlekłej albo na niskie dawki rtęci (Rosher i Dewoskin, 1999), poziomy rtęci w krwi i moczu nie odzwierciedlają stopnia zatrucia.

mowi samo za siebie.

Cytat:
Reszty nawet nie chce mi się komentować

Bo jestes niedojrzaly dzieciak ktory nie ma argumentow.
A teraz skomentuj to "LOL" 'em .

prostix

Wysłany: 2012-07-06, 01:24    

tomakin: no i co zabrakło ci argumentów? Nie odniosłeś się.

prostix

Wysłany: 2012-07-10, 00:29    

tomakin: jednak jesteś niedojrzały dzieciak, który nie ma argumentów. Pieprzysz jakieś bzdury, że poziom rtęci w organizmie można zbadać poprzez zwykłe badanie krwi, chociaż w uznanym czasopiśmie Toksykologia napisali inaczej. Uważasz, że jesteś mądrzejszy od toksykologów?
PS. Pewnie za tego posta mnie zbanujesz, bo tylko na tyle cię stać.

tutibydes 

Wysłany: 2012-07-10, 19:23    

No i jednak to prawda. Tomakin to niedojrzały dzieciak, któremu brak argumentów. Pieprzysz jakieś bzdury, że poziom rtęci w organizmie można zbadać poprzez zwykłe badanie krwi, chociaż w uznanym czasopiśmie Toksykologia napisali inaczej. Uważasz, że jesteś mądrzejszy od toksykologów?
PS. Pewnie za tego posta mnie zbanujesz, bo tylko na tyle cię stać. Zresztą powyższego nie przeczytałeś nawet.
Przepraszam za powtórzenie posta, ale powyższego chyba tomakiin nie przeczytał, bo pewnie dał mi ignora, bo tylko na tyle go stać.

tomakin
Administrator

Wysłany: 2012-07-11, 14:24    

ja go kiedyś w realu zbanuję...

http://zdrowiej.vegie.pl/viewtopic.php?t=5093

tutibydes 

Wysłany: 2012-07-11, 20:05    

Nie, jednak muszę przyznać Tomakinowi rację.

Odpowiedz do tematu